• En
 • ساعت : ۹:۱۷:۴۶
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ 
 • تعداد بازدید : 58
 • کد خبر : ۱۶۳۷۵۵
مدیركل پست استان سمنان:تحقق برنامه های سال جاری باید محقق شود
نصرت الله مشیری گفت: تحقق برنامه های سال جاری نه تنها دور از دسترس نیست بلکه در سال جاری باید محقق شود.

مدیرکل پست استان سمنان:تحقق برنامه های سال جاری باید محقق شود

نصرت الله مشیری گفت: تحقق برنامه های سال جاری نه تنها دور از دسترس نیست بلکه در سال جاری باید محقق شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان سمنان،یکشنبه 11 خرداد ماه نصرت الله مشیری ، مدیر کل پست استان سمنان در دومین جلسه شورای اداری استان درسال جاری که از طریق ویدئوکنفرانس با حضور مدیرکل، معاونین ، روسای ادارات ومسئولین استان برگزار شد گفت: پیش بینی درآمد سالجاری بر مبنای عملکرد سال گذشته استانها و مناطق منظور و برای استان های کوچک 54 درصد، استان های متوسط 60 درصد و استان های بزرگ 65 درصد ابلاغ گردید.

وی با بیان اینکه تهران نیز 78 درصد منظور گردید افزود : برای تحقق صد درصدی پیش بینی ها برنامه ریزی نمائید چرا که عدم تحقق کامل به هیچ وجه پذیرفته نیست .

مدیرکل پست استان سمنان با بیان اینکه هزینه ها باید طبق برنامه ها باشد تصریح کرد: بابودجه ریزی عملیاتی بعمل آمده و با عنایت به افزایش 70 درصدی هزینه در سالجاری نسبت به سال گذشته باید این مهم مدیریت شود.

مشیری با بیان اینکه وزن درآمدها مهم است گفت: اگرچه بخشی از افزایش درآمدهااز طریق افزایش تعرفه های پستی پوشش داده میشود اما ضرورت دارد بخشی از درآمدهای پیش بینی شده ازطریق سوق دادن ترافیکها از سفارشی به پیشتاز و ویژه و بطور کلی سرویسهای دارای ارزش افزوده تامین گردد.

ایشان با بیان اینکه بخشی از افزایش درآمدها از طریق افزایش تعرفه ها اتفاق می افتد گفت: بخشی از درآمدها نیز از طریق سوق دادن مرسوله ها از سفارشی به پیشتاز بویژه سرویس های دارای ارزش افزوده صورت می گیرد.

مدیرکل پست استان سمنان با بیان اینکه ترافیک ها به تفکیک سرویس ها باید در نظر گرفته شود و سرویس های دارای ارزش افزوده ارتقاء یابد تصریح کرد: یکی از سیاست هایی که سازمان دنبال می کند برنامه ریزی و فکر برای نیمه دوم سال در نیمه های اول سال است چون در نیمه دوم سال پیش بینی ها بالاتر ، هزینه ها بیشتر و شرایط دشوارتر میشود.

مشیری با بیان اینکه لازم است متناسب با ظرفیتها و پتانسیل استان در جهت جذب بازارهای جدید برنامه ریزی نموده و اقدامات لازم به عمل آید افزود : نیت خیر و کار برای رضای خدا و خدمت به بندگان خدا باید سرلوحه واولویت سازمان باشد.

وی در پایان با بیان اینکه باید در خصوص اظهارنامه های مالیاتی اهتمام و جدیت باشد گفت: علاوه بر همه اقدامات تبلیغی و عملیاتی که در سالهای گذشته برای جذب مودیان مالیاتی معمول می گردیددر سال جاری برنامه خاص و جدیدی مدنظرمی باشد که به یاری خدا تا پایان هفته رونمایی و به اطلاع همکاران خواهد رسید .

در ادامه معاونین پشتیبانی وفنی ،مسئولین و روسای ادارات پست استان به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  حقوق این پورتال متعلق به اداره کل پست استان سمنان میباشد.

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/04/15 13:25
  V5.5.5.0